Prechod na navigáciu Hlavné menu

Straty a nálezy

Našli ste kľúče, hodinky, peňaženku či doklady?

 

straty a nálezyAk máte cestu na mestskú políciu zastavte sa a nájdenú vec nám odovzdajte. Pomocu stránky sa pokúsime nájsť majiteľa stratenej veci a tým sprostredkujeme jej prevzatie. O nájdenej veci spíšeme záznam ktorý, bude do času spárovania predmetu a majiteľa uschovaný na Mestskej polícii Prešov, Jarková č.24. Veríme, že takáto služba bude mať pozitívny ohlas v meste a pomôže zbytočným prieťahom, ktoré môžu vzniknúť napríklad pri strate dokladov.


 

Našiel sa kľúč od motorového vozidla

ilustračný obrázokDňa 2.1.2018 k nám na mestskú políciu doniesol poctivý nálezca kľúče od motorového vozidla s diaľkovým ovládaním. Kľúč sa našiel na Ul. Hlavnej. Majiteľ si ho môže po identifikácii vyzdvihnúť na pracovisku MsP Ul. Jarková č. 24 v Prešove v pracovných dňoch v čase od 7.30 h. do 15.00 h.

 


 

Našiel sa detský bicykel

Mestská polícia Prešov.jpgDňa 15.12.2017 sa na Okrajovej ulici našiel detský bicykel. Majiteľ si ho može vyzdvihnúť na základe popisu na pracovisku MsP Ul. Justičná č. 15 (Sídlisko Sekčov) v Prešove v pracovných dňoch v čase od 7.30 h. do 15.00 h.


 

Našiel sa NOTEBOOK a detské odrážadlo

ilustračný obrázokDňa 24.8.2017 sa v ranných hodinách na Ul. Baštovej našiel NOTEBOOK v taške. Majiteľ si ho môže po identifikácii vyzdvihnúť na pracovisku MsP Ul. Jarková č. 24 v Prešove v pracovných dňoch v čase od 7.30 h. do 15.00 h.

Taktiež sa našlo detské odrážadlo a to na Sídlisku Šváby. Majiteľ si ho može vyzdvihnúť na základe popisu na pracovisku MsP Ul. Jarková č. 24 v Prešove v pracovných dňoch v čase od 7.30 h. do 15.00 h.


 

Našiel sa bicykel

bicykel

Dňa 2.4.2017 pred OD KAUFLAND sa našiel pánsky bicykel. Momentálne sa nachádza na vysunutom pracovisku mestskej polície na Ul. Volgogradskej v NS DRUŽBA. Majiteľ si ho po určení popisu môže vyzdvihnúť na uvedenom mieste počas pracovného týždňa v čase od 7.00 do 15.00 h. Uvedená skutočnosť je oznámená aj príslušným oddeleniam policajného zboru na území mesta.


 
Využili ste niekedy linku tiesňového volania MsP Prešov 159 ?
 
 
72

 
 
 
20

 

dnes je: 25.2.2018

meniny má: Frederik, Frederika

podrobný kalendár

ÚvodÚvodná stránka