Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Koniec školského roka sa blíži a hurá dovolenka Vytlačiť
 

ilustračný obrázokAj tento školský rok ubehol ako voda a znova máme prázdniny. Hurá - slnko, voda, dovolenky, smiech a oddych. Nielen preto upozorňujeme všetkých účastníkov cestnej premávky – chodcov a vodičov motorových vozidiel na zvýšenú opatrnosť, najmä v blízkosti školských zariadení v posledný školský deň a počas prázdnin. Samozrejme mestská polícia bude v deň odovzdávania vysvedčení asistovať na vybraných priechodoch pre chodcov a dohliadať  na bezpečnosť detí a mládeže.

Čaká nás čas dovoleniek a keďže „kmíni nedovolenkujú“, tak v doleuvedenom odkaze Vám dávame do pozornosti základné preventívne opatrenia pred odchodom na dovolenku, aby návrat z nej nebol prekvapením. A rodičia pamätajte - viete kde sú Vaše deti a čo robia? Vždy je lepšie to vedieť, ako neskôr na polícii vysvetľovať a niesť zodpovednosť. Myslíme tým aj konzumáciu alkoholických nápojov osobami maloletými a mladistvými, ktorá je v posledný školský deň populárna. Bodaj by sme sa s tým nestretli, aj keď predpokladáme, že už tradične u nás na polícii skončia poniektorí adolescenti zapíjajúci vysvedčenie.   

Ako zabezpečiť byt?     

 

Celkom na záver Vám želáme príjemné prežitie prázdnin a dovoleniek, veľa oddychu, zážitkov a hlavne, aby ste ich prežili bezpečne a v zdraví.          


 
 
Využili ste niekedy linku tiesňového volania MsP Prešov 159 ?
 
 
192

 
 
 
88

 

dnes je: 15.10.2019

meniny má: Terézia

podrobný kalendár

ÚvodÚvodná stránka